Ilusat kooliteed!

Kui ma siia majja tulin,
olin väike sõimelaps.
Kui ma sellest majast lahkun,
olen valmis koolilaps.
Kui ma koolimajja astun,
lasteaeda meenutan,
õpetaja targad sõnad
koolikotti paigutan.
Meie teed nüüd lahku läevad,
elu uut ma alustan…

Otepää Lasteaiast alustas kooliteed sel õppeaastal 30 last. Pähklikese maja Pähklipurejad (17 last) ja Võrukaela maja Mürakarud (13 last).
Pähklipurejad 27. mailMürakarud 28. mail

Eesti lipu päeva tähistamine!

4. juunil tähistati Otepääl Eesti lipu päeva. Rongkäigust võtsid osa Pähklikese maja Otikesed, Krõllid ja Pähklipurejad. Võrukaela majast osalesid Mürakarud ja Maru-Mürad. Natuke eemalt lehvitasid lippe ka meie väikesed Kaisukarud, kes sattusid pildile koos politseinik Rainer Rahasepa ja abipolitseinik Merilin Juhkamiga.

Haridus- ja Teadusministeeriumi juhise

kohaselt tuleb vältida lapsevanemate ja võõraste sisenemine lasteaia hoonesse. Laste üleandmine on soovitav korraldada võimalusel väljaspool hoonet.
Alates esmaspäevast, 15.märtsist, võtavad Pähklikese maja neli vanemat rühma, kes asuvad ülemisel korrusel, oma lapsed vastu õues kella 7.30 -8.00 ja peale seda välisukselt peale vanema telefonikõnet rühma telefonile. Võrukaela maja kõik rühmad ja Pähklikese maja nooremad rühmad, kes asuvad alumisel korrusel, võtavad lapsed vastu välisukselt peale uksekella helistamist. Koju minekuks antakse lapsed vanematele üle 16.00-17.00 õues. Muul ajal välisukselt peale telefonikõnet rühmatelefonile. Ilmade kevadisemaks muutudes hakkab laste vastuvõtt ja koju saatmine toimuma õues.

Eesti Vabariigi aastapäev

23.veebruaril kell 10.30 tähistavad Otepää Lasteaia lapsed Eesti Vabariigi 103.aastapäeva.

Kõik huvitegevused on peatatud vähemalt kaheks nädalaks.

Eesti Vabariigi valitsuse korraldusega on kõik grupiviisilised huvitegevused (ka välitreeningud) peatatud vähemalt kaheks nädalaks.

Vastlapäev

Täna lasid suured ja väiksed vastlaliugu ja sõid vastlakukleid.

Huvitegevused

Judo, show-tantsu ja inglise keele huvitegevuste algus on edasi lükatud 1.märtsile. Jalgpalli ja mäesuusatamise treeningud toimuvad tavapäraselt.

112 päev lasteaias

Nii tähistasid 112 päeva maru-mürad.

Hiina uue aasta algus

Täna, 11.veebruaril, tähistasid pähklikesed peatset Pühvli aasta algust Otikeste õuealal. Lapsed nägid tuld purskavat draakonit ja said teada kuidas sai alguse legend 12 looma-aastast.

Krõllide suusapäev

Pühapäeval, 7.veebruaril, korraldas lapsevanem T. Mannima Krõlli rühma lastele toreda suusapäeva.