Hoolekogu

HOOLEKOGU LIIKMED

NIMI
AMET
KONTAKTINFO
Marika Viks
Otepää Vallavolikogu esindaja
viks.marika@gmail.com
Ain Laane
Mürakarude rühma esindaja
laaneain@gmail.com
Sigrid Rõõmussaar
Lepatriinu rühma esindaja, hoolekogu esimees
sigridroomussaar@gmail.com
Aili Orlikov
Kaisukarude rühma esindaja
ailiorlikov@gmail.com
Mari Ojakivi
Maru-Mürade rühma esindaja
mari.ojakivi@gmail.com
Anneli Arro
Pähklipureja rühma esindaja
anneliarro@hotmail.com
Grete-Ann Tadolder-Saar
Mesimummi rühma esindaja, hoolekogu aseesimees
gatadolder@gmail.com
Kairi Schmidt-Raag
Krõlli rühma esindaja
schmidtkairi1@gmail.com
Anita Tretjak-Orav
Sajajalgse rühma esindaja
anita.tretjak@gmail.com
Merike Kase
Otikese rühma esindaja, hoolekogu protokollija
Merike.Kase3@gmail.com
Maarja Raud
Otepää Lasteaia õpetajate esindaja
maarjav@gmail.com
 
 
 

 

 

X