Kontaktinfo

Otepää Lasteaed

registrikood 75037742

aadress Pühajärve tee 22, Otepää linn, Otepää vald, Valga maakond 67403

Kõrgemalseisev asutus Otepää Vallavalitsus registrikoodiga 75001566

 

NIMI 
AMET
TELEFON
E-POST
VASTUVÕTUAEG
Merike Tiimann
direktor
530 33034
Merike.Tiimann@otepaa.ee, Otepaa.Lasteaed@otepaa.ee
Kokkuleppel
Marju Ilistom
õppejuht
53044915
Marju.Ilistom@otepaa.ee, Otepaa.Lasteaed@otepaa.ee

Kokkuleppel
Egle Davõdov
raamatupidaja
766 4817
Egle.Davodov@otepaa.ee
Kokkuleppel
Pähklike (Pühajärve tee 22, Otepää linn, Otepää vald, Valga maakond, 67403)
Võrukael (Keskuse 6, Otepää linn, Otepää vald, Valga maakond 67406)
E-post: Otepaa.Lasteaed@otepaa.ee

E-post: Otepaa.Lasteaed@otepaa.ee

Telefon: 7655689

Eripedagoog Jaanika Kaarna (jaanikakaarna@gmail.com)
Eripedagoog Jaanika Kaarna (jaanikakaarna@gmail.com)
Logopeed Piia Raukas (piiaparn86@gmail.com)
Logopeed Leana Pauskar (leanapauskar@gmail.com)
Muusikaõpetaja Airi Pedaja  (airim18@gmail.com)
Muusikaõpetaja Airi Padaja  (airim18@gmail.com)
Liikumisõpetaja Merike Kattai (merike.kattai@mail.ee)
Liikumisõpetaja Kirli Keemu (kirlikeemu@gmail.com)
 
 
Majahoidja Annika Lang
Majahoidja Õie Saar
X