Ringitegevus

Show-tants: aprillis tunde ei toimu, s.t et ka kuutasu ei ole.

Jalgpall: kuutasu makstakse ainult juhul, kui laps osales kuu jooksul vähemalt kahes trennis.

Inglise keel: vähemalt 15. aprillini toimuvad tunnid kaugõppe vormis. Vanematel, kes ei soovi kaugõppes osaleda, palume kindlasti sellest teada anda kirjutades aadressile: huvikoolfredyke@gmail.com.

Judo: vähemalt 20. aprillini ei toimu ja kuutasu ka maksma ei pea.

Mäesuusatamine: selleks õppeaastaks on esialgu trennid lõppenud. Juhul, kui tuleb üllatuslumi ja olukord riigis taastub, siis trennid jätkuvad.

Õppeaasta 2019/2020

• Koolivaheaegadel üldjuhul ringitegevusi ei toimu (v.a muusika- ja robootikaring).
  • Ringitegevuse ärajäämisest teavitab huviringi korraldaja lapsevanemaid esimesel võimalusel.
  • Infot huviringide kohta saab huviringi korraldajatelt.
  • Ringitegevuse graafik asub SIIN.

Jalgpall: Martin Teder (martinr@fcotepaa.ee, 56224920)

Judo: Andres Põhjala (andres@do.ee, 5096511)

Muusikaring: Võrukaelas Anneli Narusk (anneli.narusk.001@mail.ee), Pähklikeses Meeli Rammul (meeliram@gmail.com)

Inglise keel: Hanna-Liisa Tamm (hannaliisa.tamm@gmail.com)