Tere, uus õppeaasta!

Teadmistepäeva tähistati Pähklikeses uue muusikaõpetaja, Airi Pedaja eestvedamisel. Koos lauldi, mängiti kehapilli ja iga rühm pani salajasse kohvrisse oma soovid uueks õppeaastaks. Muusikaõpetaja keeras kohvri lukku, et soovide täitumine oleks eriti kindel. Õppealajuhataja rõhutas kätepesu olulisust, et saaksime ikka lasteaias koos õppida ja mängida ega peaks taaskord pikemaks ajaks koju jääma.

Võrukaelas võtsid sõna koolieelikud, kes ütlesid, milles nad lubavad väiksematele sellel õppeaastal eeskujuks olla. Üks lubas eeskujuks olla magamises, teine jällegi riietumisel. Üks laps teatas, et ei tohi alla anda. Õues lahendati asfaldile tehtud loomateemalist ristsõna. Külalised koolist esitasid ilukava ja lugesid luuletuse. Lõpetuseks tehti suud magusaks.

Mõlemas majas tervitati uusi töötajaid. Pähklikeses on nendeks muusikaõpetaja Airi Pedaja ja Krõllide rühmaõpetaja Signe Lõo. Võrukaelas on kõik uued töötajad Kaisukarudest: õpetajad Kristiina Kulasalu ja Mari Kasemets ning õpetaja abi Hirlanda Kolga.