Lasteaia tegevuse ümberkorraldamine

Head lapsevanemad!

Seoses eriolukorraga saadeti riigilt juhised tegevuse ümberkorraldamiseks.

 • Lastevanemate ja võõraste sisenemine lasteaiahoonetesse pole lubatud. Laste üleandmine korraldatakse väljaspool hoonet. Selleks paigaldame mõlema maja valverühmade (Pähklikeses Lepatriinu, Võrukaelas Kaisukarud) välisustele uksekellad. Majade uksed on lukus ja avatakse vaid helistamisel. Üks töötaja võtab lapse uksel vastu ja teine töötaja on laste juures rühmas.
 • Eriolukorra ajaks on direktoril õigus täpsustada lapsevanema vajadus lasteaiateenuse järgi. Seepärast ootan enne lapse lasteaeda toomist (soovitavalt eelmisel päeval) vanema telefonikõnet, et saaksime vestelda. Minu telefoninumber on 53033034. Andmed dokumenteerin.
 • Vanemad, kes eriolukorra mõistes elutähtsal ametikohal (nt politsei, pääste, meditsiin jne) ja riigi toimimiseks vajalikel töökohtadel (sotsiaalteenused, toiduainetetööstus, toidupood, transport jne) töötavad, peavad olema lasteaiakohtadega kindlustatud 24/7. Palun andke oma vajadustest teada minu telefonil 53033034 ja leiame koos Teile sobiva lahenduse.
 • PÄHKLIKE
  Alates 17. märtsist on avatud valverühm Lepatriinu rühmas ehk sõimerühmas. Iga päev on tööl ühe rühma töötajad. Teisipäeval on tööl Lepatriinu, kolmapäeval Mesimummi, neljapäeval Krõlli, reedel Otikese rühma töötajad.
 • VÕRUKAEL
  Alates 17. märtsist on avatud valverühm Kaisukarude rühmas. Iga päev on tööl ühe rühma töötajad. Teisipäeval on tööl Kaisukarude töötajad, kolmapäeval muusika- ja liikumisõpetaja, neljapäeval Mürakarude ja reedel Kaisukarude rühma töötajad.
 • Mistahes haigussümptomitega lapsi lasteaeda ei tooda.
 • Jätkuvalt palume lapsed koju jätta.

Marju Ilistom

Otepää Lasteaia direktor

X